کاغذ گلاسه  که نوعی از کاغذ مرغوب است که دارای روکش یا کوتینگ هست ،  کاغذ گلاسه از نوع  ژلاتین می باشد که سطح آن را صاف و صیقلی کرده است.کاغذ گلاسه جزو بهترین نوع کاغذ است. این نوع کاغذ درگراماژهای متفاوتی عرضه میشود.

برای داشتن طرح چاپ شده با کیفیت بالا روی کاغذ کادو،  نیاز به کاغذی با سطح هموار، یکدست و با جذب جوهر خوب می‌باشد، که این شرایط را کاغذ گلاسه دارا می‌باشد. و به علت دارا بودن کیفیت خوب کاغذ گلاسه در صنعت چاپ تک رنگ و چند رنگ  شرکت مریخ از این نوع کاغذبرای تکثیر انواع کاغذ کادو گلاسه ، ساک دستی گلاسه و پاکت هدیه گلاسه و ساک کادو گلاسه استفاده می‌شود.

 

گراماژ کاغذ چیست

گراماژ کاغذ یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین کیفیت کاغذ محسوب می شود. گراماژ کاغذ را می توان به صورت وزن و یا به عبارت صحیح تر جرم کاغذ با واحد گرم در واحد سطح آن با واحد متر مربع تعریف کرد. به عنوان مثال وقتی گفته می شود کاغذی با گرماژ ۸۰ بدین معنی است که یک متر مربع از این کاغذ دارای جرمی برابر ۸۰ گرم می باشد. هرچه مقدار گراماژ بیشتر باشد، کیفیت، استحکام و به مراتب قیمت آن بیشتر خواهد بود. واحد گراماژ (g/m²) GSM است، که مخفف grams per square meter می باشد.

گراماژ  کاغذ کادو گلاسه

 هرچه گراماژ گلاسه بالاتر باشد کیفیت چاپ روی آن بیشتر است. به خاطر همین از کاغذ های گلاسه  با مرغوبیت بالا و کیفیت  زیاد را  ما در مریخ برای پاکت هدیه ، ساک کادو ، ساک دستی و کاغذ کادو استفاده می کنیم ، معمولا به خاطر این که این نوع کاغذ برای کارهای رنگی که کیفیت چاپ در آنها اهمیت دارد مورد استفاده قرار میگیرد.
در  تولید کاغذهای گلاسه از نشاسته و پلاستیک استفاده میشود. و به خاطر وجود نشاسته که  باعث ایجاد سطح صیقلی و جذب بهتر جوهر میگردد.  و  و همچنین به علت داشتن پلاستیک نیز به این نوع کاغذ خاصیت ضدآب بودن میده و به همین دلیل به خاطر خاصیت ضد آب بودن بودن پاکت های هدیه از جنس گلاسه بهترین نوع هست برای ساخت ساک دستی که در موراد ساک های دستی فروشگاهی و پاک های هدیه برای استفاده  شخصی و همچنین از این نوع ساک های کادو به عنوان ساک دستی تبلیغاتی هم استفاده می شود .

تفاوت کاغذ کادو گلاسه و کاغذ کادو تحریر

کاغذ کادو تحریر دارای سطحی صاف و همچنین قدرت جذب بالا می باشد، که معمولاً در چاپ های رنگی از نوع جوهر افشان و یا مرکب مانند دستگاه آب سرد به علت جذب و نفوذ رنگ را به داخل بافت‌های کاغذکادو، رنگ ها کمی کدر شده و شفافیت خود را از دست می دهد.

اما در مواردی که نیاز به نوشته شدن متن باشد از کاغذ کادو تحریر استفاده می‌شود، اما کاغذ  کادو گلاسه به خاطر صاف و براق بودن سطح و نداشتن باز و عدم جذب و کشش مرکب به داخل بافت ها باعث می شود که مرکب روی سطح کاغذ کادو بمانند، و برای براق بودن سطح نیز باعث شفافیت رنگ و در نتیجه بالا رفتن کیفیت و مطلوبیت چاپ می‌شود.

کاغذ کادو گلاسه مریخ
کاغذ کادو گلاسه مریخ

کاغذ کادو گلاسه دورو

کاغذ  کادو گلاسه از انواع کاغذ های  روکش دار است که به منظور برخورداری از سطح براق و صاف برای کادو کردن هدیه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر  ما در مریخ چاپ کاغذ کادو ها دارای پوشش دورو و با کیفیت بالا و کمی سنگین و دارای سطحی صاف می باشد.  و به علت سطح روکش دار و براق این کاغذ کادو  باعث شده تا کاغذکادو سطحی صاف و هموار پیدا کند و مقاومت بیشتری داشته باشد.

علت استفاده از کاغذ گلاسه برای کاغذ کادو

کاغذ گلاسه به علت جذب یکنواخت جوهر، در چاپ استفاده بسیاری دارد. و همچنین کاغذ گلاسه به خاطر صاف و براق بودن سطح خود رنگ را به داخل بافت کاغذ جذب نمی کند و این امر باعث می شود تا مرکب بروی سطح کاغذ قرار بگیرد همچنین براق بودن سطح آن به دلیل روکش ژلاتینی نیز باعث می شود تا رنگ ها از کیفیت و شفافیت بهتری در چاپ بهره مند شوند.

کاغذ گلاسه به خاطر صاف و براق بودن سطح و نداشتن بافت و عدم جذب و کشش مرکب به داخل بافت ها، باعث می شود که مرکب روی سطح کاغذ بماند، براق بودن سطح نیز باعث شفافیت رنگ ها و در نتیجه بالا رفتن کیفیت و مطلوبیت چاپ می شود.

نکات مهم در خرید کاغذ کادو گلاسه

 

*در چاپ  کاغذ کادو گلاسه باید سطح صاف و زیبا برای چاپ فراهم باشد، که دارای براقیت بالا و بیشتر باشد.

*وزن گلاسه رابطه مستقیم با کیفیت آن دارد. بطوریکه وزن بالاتر کیفیت بالاتر کاغذ کادو گلاسه را در پی دارد.

*استفاده از طرح های هنری که باعث زیبایی بیشتر هدیه بشود در کاغذ کادو گلاسه در مواردی که جذابیت و اثر بخشی در مخاطبان بسیار مهم است .

*در چاپ کاغذ کادو گلاسه تفکیک رنگ ها روی کاغذ از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو به کار بردن تجهیزات مناسب و مدرن در این امر می تواند ،تاثیر زیادی بر کیفیت رنگ کاغذ کادو بزارد.

 

کاغذ  کادو گلاسه از دو لحاظ سنجیده می شود

 

کاغذکادو که ظاهر مناسب داشته باشد. در خصوصیاتی مانند رنگ، روشنی، صافی، کدورت در مورد ظاهر کاغذ مورد قیاس واقع می شوند

کاغذکادو  که چاپ مناسب داشته باشد. در خصوصیاتی مانند جذب جوهر، رنگدانه های جوهر مورد قیاس واقع می شوند.

کاغذ کادو گلاسه ساخت ایران

 

ما در شرکت مریخ ، چاپ و پرینت روی کاغذ  کادو گلاسه  را با پرینترهای خاص و با کیفیت که باعث می شود،  اثری جذاب و مناسب را برای مخاطبان فراهم می نماییم. پرینترهای بکار برده شده برای چاپ  کاغذ کادو گلاسه بایستی قدرت پاشش رنگ و ایجاد طرحی رنگی و زیبا را مطابق طرح اولیه چاپی داشته باشند.

قیمت چاپ روی کاغذ کادو گلاسه بسیار مناسب است و هزینه بالایی ندارد. ایجاد شفافیت و براقیت برای تصاویر روی گلاسه اثربخشی و تاثیر پذیری بیشتری در مخاطبان فراهم می آورد.

 

طراحی کاغذ کادو گلاسه مریخ

 

طراحی کاغذ کادو گلاسه ، در بخش  طراحی گرافیک ما  است که بسیار شیرین وزیباست. طراحان گرافیک ما در مریخ طرح روی کاغذ کادو ها رو  با عشق طراحی می کنند طرح کاغذ کادو باید جذب کننده ، شادی آور و یا به نوعی پیام رسان باشد ، اما نه مستقیم.در طرح کاغذ کادو پیام را غیر مستقیم می رسانیم.

 

ماهیت هدیه به بسته بودن و سکرت بودن آن است که شما نمیدانید داخل آن چیست ؟

پس کاغذ کادو هم باید به آن دامن بزند.طراحان گرافیک در طراحی کاغذ کادو باید هوشیار و کوشا باشند تا شادی مردم را دو چندان کنند، که ما این اطمینان را می دهیم طراحان ما در مریخ این موضوع رو به طور کامل بر طرف کردن

 انواع کاغذ کادو  گلاسه

 

کاغذ کادو گلاسه از لحاظ پوشش استفاده شده

 

کاغذ  کادو گلاسه از نظر پوشش سطحی به دو دست زیر تقسیم میشود،

  • کاغذ گلاسه یک‌رو
  • کاغذ گلاسه دورو

 

کاغذ کادو گلاسه از نظر شفافیت

 

کاغذ کادو گلاسه از نظر شفافیت به دو دسته زیر تقسیم می‌شود:

  • کاغذ کادو گلاسه براق : سطح آن براق و درخشنده است
  • کاغذ کادو گلاسه مات : سطح آن درخشندگی ندارد و در بازار به نام، مات شناخته می‌شود.

 

 

  • کاغذ کادو گلاسه مارس
  • کاغذ کادو گلاسه طرح دار
  • کاغذ کادو گلاسه براق
  • کاغذ کادو گلاسه رنگی
  • کاغذ کادو گلاسه خوش نویسی

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل برای هرکدام از این کاغذ های گلاسه با ما تماس بگیرید.

قیمت کاغذ کادو گلاسه

قیمت کاغذ کادو  گلاسه به موارد بسیار زیادی وابستگی دارد، این عوامل می تواند تعداد رنگ های استفاده شده در کاغذ کادو گلاسه شما باشد، می تواند به نوع چاپ یک رو یا دو رو باشد ،می تواند به نوع کاغذی که شما برای چاپ انتخاب می کنید بستگی داشته باشد و تعداد چاپ شما هم حائز اهمیت است.

البته برای افرادی که به صورت عمده خریداری می کنند نیز تخفیفی اعمال می شود.این تخفیف کاملا بستگی به تعداد سفارش شما دارد،هرچقدر که تعداد بالا تر برود به میزان همان مقدار تخفیف هم بیشتر می شود.قیمت کاغذ کادو گلاسه را نمی توان به صورت  دقیق اعلام کرد به دلیل اینکه با تغییر دلار قیمت این کاغذ نیز تغییر می کند.به همین منظور راهکاری را در نظر گرفته ایم که شما می توانید با استفاده از آن به صورت آنلاین و سریع قیمت کاغذ  کادو گلاسه را برای خرید عمده  خود را بگیرید،

با تماس با مشاوران ما می توانید همین الان از قیمت بسیاری از محصولات  کاغذ کادو گلاسه  ، ساک کادو گلاسه ، ساک تبلیغاتی گلاسه ، پاکت هدیه گلاسه با خبر شوید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]